PROJEKTOWANIE STRON INTERNETOWYCH

   Projektowanie stron internetowych jest dla nas czymś więcej niż tylko pracą - to nasza misja, która polega na budowaniu Twojego profesjonalnego wizerunku w sieci. Nasi doświadczeni specjaliści przygotują dla Ciebie skuteczną i profesjonalną stronę internetową. Może to być zarówno projekt małej witryny, jak i rozbudowany portal internetowy.

Proces projektowania stron internetowych krok po kroku

Wstępna rozmowa

Rozpoczynamy proces projektowania stron internetowych od zrozumienia celu i oczekiwań klienta. Musimy wiedzieć, czego oczekuje klient od swojej strony internetowej, jakie są jego cele biznesowe i jak ma wyglądać jego wizja.

Projektujemy

Tworzymy wireframe, czyli prostą szkicową wersję strony internetowej. Ta wizualizacja umożliwia nam zrozumienie układu i struktury strony, a także umożliwia klientowi zobaczenie, jak strona będzie wyglądać.

Zebranie niezbędnych materiałów i stworzenie treści

Tutaj uwzględniamy wszystkie informacje, które klient chce umieścić na stronie, oraz zapewnić, że są one zwięzłe, zrozumiałe i atrakcyjne dla odbiorcy.

Testowanie i optymalizacja

Na tym etapie sprawdzamy, czy strona działa poprawnie na różnych przeglądarkach internetowych, urządzeniach mobilnych i systemach operacyjnych. Testujemy interakcje i poprawiamy wszystkie błędy.

Wdrożenie strony

Po zakończeniu testów i poprawek możemy przejść do wdrożenia strony. Instalujemy ją na serwerze i sprawdzamy, czy wszystko działa poprawnie.

Szkolenie obsługi strony

Przeszkolimy Cię z obsługi strony internetowej.

Czym jest Strona internetowa?

„Strona internetowa jest najważniejszym pracownikiem firmy.
Pracuje 24/7 i jest zbyt ważna aby była dziełem przypadku„.

Więcej informacji
ZOBACZ
0
zadowolonych klientów
0
lat na rynku
0
Strony objęte opieką
project-4

Rodzaje stron internetowych:

Nie wiesz, czego potrzebujesz? Skontaktuj się z nami — podpowiemy Ci!

Dla kogo?

Nasza oferta skierowana jest do firm jednostek budżetowych takich jak szkoły, urzędy , ośrodki kultury, itp. Wykres przedstawia sprzedaż wg rodzajów jednostek

OFETRA
ZOBACZ
0%
OŚWIATA
0%
GMINA
0%
pomoc
społeczna
0%
firmy
0%
ośrodek kultury

Napisz do nas

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta , zachęcamy do przesyłania zapytań ofertowych. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania

Zapisz się na Newsletter!
Chcesz być na bieżąco informowany o nowych funkcjonalnościach i aktualizacjach systemu?
Zapisz sie!