REJESTRACJA I ROZLICZENIE CZASU PRACY PRACOWNIKA

Opis Systemu GENESIS Program ” Zarządzania Czasem Pracy” firmy ułatwia zarządzanie czasem pracy, precyzyjne jego rozliczanie oraz wpływa na redukcję kosztów. Umożliwia pełniejszej oceny wydajności pracy poszczególnych pracowników oraz lepszą kontrolę ewentualnego naruszenia przez nich regulaminu pracy. Przede wszystkim, elektroniczne systemy ZCP pozwalają na dokładne zliczanie czasu pracy pracownika. Dostarczają. Ponadto taki system może wykazywać wszelkie spóźnienia do pracy, informować o przekroczeniu przydzielonego czasu przerwy, absencjach czy zaplanowanych urlopach i innego rodzaju nieobecnościach w pracy.

Cechy programu:

1. Informacji o tym, kiedy pracownik rozpoczął i zakończył pracę, mogą monitorować czas jaki pracownik spędza na przerwie, wyjściach służbowych czy rejestrować samowolne opuszczenie pracy przez pracownika, tzw. wyjścia prywatne.

2. Pełny System rozliczania godzin pracy pracownika w oparciu o umowę:

3. Przejrzysta i intuicyjna obsługa programu, łatwość wprowadzania i modyfikacji danych w Systemie.

4. Szeroki wachlarz wydruków i zestawień, umożliwiający naliczenie wypłaty.

5. Współpraca z rejestratorami czasu pracy – pełna kompatybilność danych i łatwość przenoszenia.

6. System personalizacji, umożliwiający przypisanie pracownikowi numeru karty lub kilku kart (w zależności od zapotrzebowania).

7. System zbudowany w środowisku Windows, w oparciu o SQL-ową bazę danych, co stanowi gwarancję szybkości i bezpieczeństwa danych.

8. Gwarancja wsparcia technicznego oraz aktualizacji wraz z rozbudową i ulepszaniem Systemu.

9. Możliwość połączenia programu „Zarządzanie Czasem Pracy” z innymi modułami Systemu Genesis (program finansowo-księgowy, kadrowy, płacowy, faktury i inne).

10. E-PRACOWNIK (opcja dodatkowa – nie wchodzi w do pakietu „Zarządzanie Czasem Pracy”) – program umożliwiający pracownikowi na bieżąco, 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, z każdego miejsca na świecie, wymianę informacji z pracodawcą. Program umożliwia między innymi: a) możliwość przesyłania informacji o nieobecności b) szczegółowe rozliczenie wypłat.

11. . Rejestrator czasu pracy
Rejestrator TSC103-U_PD

Rejestrator TSC103-U_PD

 

Karta RFID w standardzie UNIQUE